Дистанційне навчання студентів під час дії карантину

• Дата публікації: 07.05.2020

В Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбувся комплексний екзамен за фахом (дистанційно) здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» : 5 травня – для заочної форми навчання (спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 051 «Економіка») та 6 травня – для денної форми навчання (спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 241 Готельно-ресторанна справа).

Відповідно до розкладу роботи екзаменаційних комісій та почергово за списком групи кожному здобувачеві надходило повідомлення на поштову скриньку. В повідомленні було розміщене посилання для проходження тестування в СДН MOODLE. У вкладці браузера з відкритим тестом здобувач мав можливість впродовж визначеного часу відповісти на тестові питання, що виносилися на екзамен. Після завершення екзамену здобувачі мали можливість ознайомитися з його результатами, перейшовши за посиланням, надісланим на поштові скриньки Gmail в домені @udpu.edu.ua.