ПРИВІТАННЯ ДО СВЯТА 8 БЕРЕЗНЯ

• Дата публікації: 07.03.2020

Для багатьох з нас, початок весни ототожнюється із теплою погодою, розквітом природи й наближенням Міжнародного жіночого дня.

Саме тому, напередодні  весняного свята 8 березня чоловіки Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти зібралися, щоб привітати жінок нашого колективу. Прозвучали вітання представницям прекрасної частини колективу від імені директора інституту Ольги Чирви, а також від імені чоловіків звернувся завідувач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Максим Слатвінський, з побажаннями весняного, теплого настрою, миру та радості. До привітань приєднались присутні студенти та викладачі.

Програму святкувань продовжила святкова програма, представлена вокальними та хореографічними номерами студентів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.

Вітаємо, Вас, дорогі наші жінки, із прекрасним весняним святом!