Масницю святкуємо – весну закликаємо!

• Дата публікації: 02.03.2020

За  традицією Масницю або Колодій в Україні святкують в останній тиждень перед Великим постом. Масниця символізує прихід весни та пробудження природи. В цей час наші предки не тільки прощалися із зимою, а також вшановували Сонце. Вони пекли маленькі сонечка – млинці, які стали основним символом свята.

Студенти НН інституту економіки та бізнес-освіти спеціальності Готельно-ресторанна справа влаштували справжнє свято, з випікання, оформлення та презентації млинців. Млинці готували за особливими авторськими рецептами студентів, демонструючи свої професійні та творчі здібності.

Це свято  креативності, творчості, натхнення. Під час таких заходів студенти мають можливість проявити свою фаховість креативність, злагоджену роботу та уміння працювати в команді.