Дистанційне навчання – працюємо з дому ефективно

• Дата публікації: 31.03.2020

Карантин – це серйозний і неочікуваний виклик. Водночас це прекрасна можливість для навчання, саморозвитку та вдосконалення!

Безперервність навчання в ННІЕБО стало можливим забезпечити дистанційно з використанням системи дистанційного навчання Moodle. Викладачі максимально намагаються використати можливості сучасних інформаційно-комунікаційних технологій з метою підвищення ефективності навчального процесу. Для студентів дистанційна організація навчання стала своєрідним викликом, адже вони повинні по-новому організувати свій час, щоб встигати виконувати всі надані їм завдання, знаходячись по домівкам, не переривати зв’язку зі своїми викладачами.

Завдяки електронним курсам на платформі «Moodle», а також месенджерам та соціальним мережам викладачі та студенти перебувають на постійному зв’язку і активно задіяні в освітньому процесі.

Дорогі наші студенти! Сподіваємося на плідну співпрацю у віртуальному просторі! Бережіть себе та будьте здорові!