Зима, що нас змінила

  • Дата публікації: 22.02.2020

20 лютого 2014 року стало переломною датою надії на краще для всього українського народу. Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт з боку пострадянської корупційної, кримінально-комуно-кегебістско-олігархічної химери, багатонаціональний український народ пробудився. Він встав перед тираном і не залишився байдужим до майбутнього своїх дітей, до теперішнього своєї, даної Богом душі, до гідності та честі свого доброго імені.

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.

У цей день для студентів першого курсу ННІ економіки та бізнес-освіти відбувся тематичний захід присвячений подвигу учасників Революції гідності, який розпочався із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та продовжився переглядом документальної стрічки «Кров на снігу».

Захід спрямовано на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України.

Міні галерея


Квітень
Червень