Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

• Дата публікації: 21.02.2020

Щорічно 20 лютого відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. В ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею і саме 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013–2014 років забрали життя понад ста активістів.

Традиційно в цей пам’ятний день студенти та викладачі ННІ економіки та бізнес-освіти вшановують подвиг учасників Революції Гідності. Цьогоріч викладачі кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки разом із студентами спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні та відвідали ДІАЗ «Стара Умань», де відкрито художньо-документальну виставку, присвячену героїчним подіям 2014–2020 років.

У виставкому залі представлено понад 250 експонатів: твори живопису, фотографії, плакати, політична карикатура, артефакти та інші матеріали, що висвітлюють події від Євромайдану до АТО.

20 лютого — день, коли слова зайві. Пам’ятаймо про подвиг кожного з Небесної сотні. Герої не вмирають!