Таємничими підземеллями Василіанського монастиря

• Дата публікації: 14.02.2020

Студенти першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відвідали Державний історико-архітектурний заповідник «Стара Умань», розташований в найстарішій будівлі міста – колишнього монастиря Василіанів.

Ознайомились із цікавою 250-літньою історією чоловічого греко-католицького монастиря, сповнену величних і трагічних подій.  Екскурсовод розповів про особливості побуту монахів, обітниці ченців, їх зовнішній вигляд, інтер’єр келій, дізнались про заснування училища в приміщенні монастиря, систему викладання. Родзинкою маршруту стали і катакомби уманських підземель, адже вхід до них відкривається з підвалу монастиря.

Студенти відчули подих минулих часів, згадали імена яскравих особистостей, чиї долі нерозривно вплетені у долю м. Умань.

Змістовна та цікава розповідь екскурсовода залишила незабутні спогади про захоплюючу, пізнавальну прогулянку!