Сучасні тенденції в світі IT-індустрії для студентів ННІ економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 17.02.2020

У Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти були проведені перші заняття у 2 семестрі для студентів першого курсу, де вони отримали можливість спробувати себе в ролях як доповідача, так і лектора. На лекції з дисципліни Бізнес-етика викладач Наталія Малярчук, ознайомила студентів з аспектами етики та етикету різних країн світу. З власними доповідями в рамках досліджуваних питань також виступили 14 студентів, які у своїх доповідях та міні-презентаціях широко застосовували сучасні ТЗН.

На лекційному занятті з дисципліни Автоматизація в галузі (І рівень) викладач Максим Барвінок підготувив доповідь з презентацію на тему «Інтернет речей», присвячену Дню безпечного Інтернету, який в світі та Україні відмічається 11 лютого. Студенти були ознайомлені з новітніми тенденціями в світі IT-індустрії, із викликами та проблемами, що постають перед ними в сучасному інфопросторі. Студенти дізналися, що корисний для всіх Інтерент речей (IoT) може бути досить небезпечним, а тому до його використання необхідно підходити максимально раціонально та виважено.