Пробне ЗНО-2020

• Дата публікації: 15.01.2020

До уваги абітурієнтів!

Офіційний центр реєстрації Київського регіонального центру оцінювання якості освіти запрошує учнів 10-11 класів, студентів закладів фахової передвищої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти зареєструватись на пробну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація триватиме з 3 до 24 січня 2020 року.

Для реєстрації необхідно мати паспорт та електронну адресу.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

• ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
    • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
    • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
    • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
    • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
    • навчитися ефективно розподіляти час;
    • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

21 березня – з української мови і літератури;

28 березня – з англійської, німецької, іспанської, французької, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Звертайтесь за адресою: вул. Садова, 2, м. Умань (старий корпус УДПУ, кім. 208).

Тел. для довідок: 096-033-96-33; 063-149-79-88