Е-квиток – електронний студентський квиток

• Дата публікації: 17.01.2020

Шановні студенти! Упродовж 2020 року у вас є можливість оформити електронні студентські квитки за допомогою онлайн-сервісу державних послуг «Дія».

Е-квиток студента є повноцінним аналогом звичайного студентського квитка – він підтверджує статус студента та дає право на пільги, передбачені законодавством. Е-квиток студента пред’являється особою на електронному носії через мобільний додаток Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Дія» без додаткового пред’явлення студентського квитка, виготовленого на бланку, а також документа, що посвідчує особу.

Для отримання Е-квитка необхідно завантажити на смартфон додаток «Дія» та пройти ідентифікацію в ньому. Е-квиток формується в додатку автоматично, якщо у вас вже є звичайний студентський квиток.

Перевірка достовірності Е-квитка студента можлива за допомогою унікального QR-коду, сайту ЄДЕБО та Реєстру студентських квитків. Термін дії електронного студентського квитка такий як у звичайного.