Вступники до магістратури складали єдиний фаховий іспит з іноземної мови

• Дата публікації: 11.11.2019

5 листопада 2019 року вступники до магістратури Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти разом із заступником директора інституту з профорієнтації Ольгою Бовкун брали участь у спеціально організованій сесії  ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури, що проходив на базі Київського  національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ).

Із тестовими зошитами єдиного вступного іспиту спеціально організованої сесії та правильними відповідями до завдань тесту можна ознайомитися в розділі «ЄВІ/ЄФВВ. Учаснику вступних випробувань. Спеціально організована сесія» за посиланням: http://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/.

Результати вступних випробувань за шкалою 100–200 будуть завантажені на інформаційні сторінки «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» до 15 листопада. Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту становить 12 тестових балів.

Бажаємо успіху нашим студентам!