VІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених та студентів

• Дата публікації: 05.11.2019

31 жовтня – 1 листопада 2019 р. Навчально-науковомий інститут економіки та бізнес-освіти проводив VІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію молодих учених та студентів «Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки».

Обговорення актуальних питань за тематичними напрямами проводилось в Інтернет-офлайн форматі. Учасники конференції обговорили наступні питання: механізми та стратегії фінансового забезпечення розвитку економіки України; фінансово-економічна безпека як основа зміцнення національної економіки; вітчизняні та міжнародні стратегії маркетингової та логістичної діяльності підприємств; розвиток систем менеджменту в організаціях різних форм власності; актуальні проблеми розвитку туристичного бізнесу в Україні; розвиток індустрії гостинності України: концепція, проблеми та перспективи.

Для участі в конференції було подано 101 заявку з вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Кожний учасник отримав сертифікат про участь у конференції. Організаційний комітет щиро дякує учасникам та їх науковим керівникам за активну участь у роботі конференції!