Студенти спеціальності Маркетинг відвідали семінар «Гендерна дискримінація»

• Дата публікації: 16.11.2019

13 листопада 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини виступила Вікторія Сіньковська, спеціаліст Уманського місцевого центру надання безоплатної правової допомоги, для обговорення актуальних питань сьогодення, в тому числі і такої важливої проблеми як гендерна дискримінація.

Особливої уваги в обговоренні було приділено питанням особистих прав як основи персонального захисту, вільного висловлювання власних думок при вирішенні питань, що стосуються особистого життя. Доповідач закликала не нехтувати захистом своїх прав та поінформувала присутніх, що кожний громадянин має можливість безоплатно отримати усі види правових послуг в їх центрі. До обговорення активно долучилися всі учасники семінару, які спробували поділитися власним успішним досвідом вирішення подібних проблем.