Проведення профорієнтаційної роботи викладачами інституту економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 25.11.2019

21 листопада 2019 року  представники НН Інституту економіки та бізнес-освіти Ольга Бовкун та Олеся Дем’янишина в рамках проведення  профорієнтаційної роботи відвідали батьківські збори учнів 11-х класів Смолінського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маловисківського району Кіровоградської області.

Батькам учнів було надано інформацію про особливості вступу в 2020 році, інформацію про умови та правила прийому до університету, напрямки і спеціальності, за якими проводиться підготовка фахівців та особливості подання документів до приймальної комісії.

Присутніх ознайомили з можливостями академічної мобільності, перспективами участі у програмах подвійних дипломів, програмах обміну, а також перевагами поглибленого вивчення іноземних мов на додаткових освітніх курсах.

Батьківські збори проходили в дружній атмосфері, батьки були зацікавлені інформацією і на завершення отримали корисні поради щодо вступної кампанії.