Презентація першого курсу – незабутнє свято для студентів

• Дата публікації: 14.11.2019

11 листопада в актовій залі УДПУ імені Павла Тичини відбулося традиційне свято презентації студентів першого курсу Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти. Гості, студенти, викладачі та адміністрація інституту мали чудову нагоду насолодитися майстерним виконанням першокурсниками номерів різного жанру. Студенти кожної  спеціальності продемонстрували свої таланти при виконанні вокальних, хореографічних, гумористичних постановок і подарували приємні враження та гарний настрій присутнім.

Ольга Чирва, директор НН інституту економіки та бізнес-освіти привітала студентів, подякувала їм за участь і відзначила, що кожна презентація першого курсу щороку викликає нові позитивні емоції і підтверджує талановитість студентів та креативний підхід при підготовці і реалізації виступів. До слова долучились і завідувачі кафедр, які привітали молодь з новим статусом та побажали наснаги й успіхів до подальших звершень.