Парад зірок ННІЕБО – 2019

• Дата публікації: 20.11.2019

Найкращих студентів, яким вручали статуетки, грамоти та подарунки щиро вітали викладачі та студенти нашого інституту.

Номінантами стали найкращі студенти НН інституту економіки та бізнес-освіти, серед яких Климчук Вікторія, Бурдужа Ірина, Осадчук Юлія, Жульковська Дар`я, Душенківський Василь, Налбатов Олег, Бровко Наталія, Ткачук Вероніка, Баланюк Тетяна, Богач Олександр, Болецька Валентина, Бойко Інна,  Глух Артур, Парфенюк Дмитро, Онопрієнко Захар, Устенко Артем, Лантух Ростислав, Прохорчук Богдан, Йовенко Михайло, Шевченко Андрій, Таран Денис, Жучіна Вікторія, Столбова Анастасія, Косуліна Олена, Мельник Анастасія, Чумак Анастасія, Ляшко Руслан, Бойко Максим, Маціборчук Юрій, Блідар Аліна, Білоока Іванна, Бзовська Каріна, Волошина Яна, Ужевенко Катерина, Остапенко Аліна, Олійніченко Віталій, Коваленко Ілля, Діденко Марія, Кобзін Богдан, Скрипник Ростислав та  Кравець Ярослава.

З привітальним словом виступила директорка інституту Ольга Чирва, яка побажала студентам завжди бути такими драйвовими, досягати поставлених цілей та сміливо втілювати їх у життя в майбутньому.

В номінації Лідер року, переможцем стала студентка 4 курсу Бурдужа Ірина, яка проявила себе у всіх сферах навчання та студентського дозвілля. Студентка пообіцяла, не зупинятися на досягнутому, успішно закінчити інститут й надалі впевненно здійснювати поставлені цілі.