Ми пам’ятаємо!

• Дата публікації: 25.11.2019

Щорічно, четвертої суботи листопада, українці вшановують пам’ять про жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, які визнано як геноцид української нації. Традиційно, щороку у цей день о 16:00 годині пам’ять про понад 7 мільйонів українців, загиблих під час геноциду, вшановують хвилиною мовчання та запаленням свічок.

В НН Інституті економіки та бізнес-освіти 22 листопада 2019 року пройшов виховний захід – реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів. Хвилиною мовчання студенти та викладачі згадали невинно закатованих жертв голодом. Відбулась демонстрація документального фільму, який правдиво розповідає про весь трагізм пережитих років.

Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія голодоморів хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією.