Астрономічна екскурсія студентів ННІ економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 05.11.2019

Студенти 1 курсу спеціальностей Фінанси, банківська справа та страхування, Облік і оподаткування разом з кураторами Наталією Осадчук і Юлією Мельничук відвідали навчально-виховний центр «Планетарій» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Своїми враженнями поділилась студентка 11 групи ННІ економіки та бізнес-освіти Анна Романюк: «Майже всі ми були в планетарії вперше. Цікава розповідь під музику переносила нас у різні частини Всесвіту. Ми наче зазирнули у Всесвіт, Сонячну систему та зорі.

Це була цікава екскурсія, де ми могли побачити зоряне небо майже кожного куточка землі, окрім екватора. На небосхилі ми шукали сузір’я Великої ведмедиці, Малої ведмедиці і знаки зодіаку. Було весело, цікаво, залишилися гарні враження.»