Зустріч з письменником Василем Шклярем

• Дата публікації: 23.10.2019

22 жовтня студенти та викладачі Інституту економіки та бізнес-освіти побували на зустрічі з відомим українським письменником громадським діячем Василем Шклярем, які традиційно проводяться в стінах нашого університету.

Вacиль Шкляp — один із найвідоміших, читаних і «містичних» сучасних письменників, «батько українського бестселера», журналіст, громадський діяч, вoлoдap пpемiй «Кopoнaцiя cлoвa», «Зoлoте пеpo», лaуpеaт Шевченкiвcькoї пpемiї. У невимушеній атмосфері митець розповів про свої творчі здобутки, про нові ідеї, про життя та громадські переконання, про фільм «Чорний ворон», прем’єрні покази якого відбудуться вже у грудні цього року, а також презентував присутнім новий роман про козаччину — «Характерник».

Після такої цікавої зустрічі всі охочі могли задати запитання Василю Шкляру, придбати книги письменника та отримати автограф від автора на добру згадку про зустріч із справжнім митцем та патріотом України.