VІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференця молодих учених та студентів

• Дата публікації: 29.10.2019

Шановні колеги!

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти

запрошує Вас взяти участь у роботі

VІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції

молодих учених та студентів

«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ ЕКОНОМІЧНОЇ ДИНАМІКИ»

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Макроекономічні аспекти соціально-економічного розвитку.
  2. Сучасні проблеми управління економікою та фінансами.
  3. Механізми та стратегії фінансового забезпечення розвитку економіки України.
  4. Обліково-аналітичне забезпечення управління діяльністю суб’єктів господарювання.
  5. Фінансово-економічна безпека як основа зміцнення національної економіки.
  6. Вітчизняні та міжнародні стратегії маркетингової та логістичної діяльності підприємств.
  7. Розвиток систем менеджменту в організаціях різних форм власності.
  8. Актуальні проблеми розвитку туристичного бізнесу в Україні.
  9. Розвиток індустрії гостинності України: концепція, проблеми та перспективи.

Конференція відбудеться 31 жовтня – 1 листопада 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, аспіранти, студенти, суб’єкти господарської діяльності та всі бажаючі.

Просимо долучитися до обговорення на форумі за адресою: