В навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти відбувся онлайн семінар на тему: «Бізнес-планування»

• Дата публікації: 16.10.2019

В навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти 16 жовтня 2019 року відбувся онлайн семінар на тему: «Бізнес-планування». У засіданні прийняли участь студенти спеціальності 073 Менеджмент під керівництвом доцента Бондарука Ігоря Сергійовича.
Серед гостей, в режимі он-лайн-зв’язку, була присутня Бондарук Таїсія Григорівна доктор економічних, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту м. Київ.
Учасники семінару виступили з різноманітними доповідями з питань бізнес-планування. Висвітлили особливості складання бізнес-планів як на рівні підприємств так і окремих його підрозділів. Присутні погодились, що процес планування може бути досить цікавим та креативним, в той же час вимагає від менеджера вміти приймати непрості, часом ризиковані управлінські рішення. Загалом всі проекти були ретельно проаналізовані та отримали важливі рекомендації фахівців з їх удосконалення.