Успіхи студентів ННІ економіки та бізнес-освіти у Спартакіаді

• Дата публікації: 15.10.2019

З метою пропаганди здорового способу життя та зміцнення здоров’я  студентів 10 жовтня 2019 року на стадіоні «Центральний» відбулась Спартакіада першокурсника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь команди усіх факультетів УДПУ.

Інститут економіки та бізнес-освіти гідно представила команда з 12 чоловік і посіла почесне 1 місце у загальному рейтингу серед учасників змагань, завоювавши призові місця і грамоти. Варто відзначити кращих  студентів, а саме: Березянський Максим, Сидоренко Владислав, Малахатько Дмитро, Осіпенко Володимир, Бегека Владислав, Попадик Юрій, Романова Вікторія, Лаврук Анастасія, Манелюк Анна, Музика Катерина, Червоній Анна, Скочко Йоан . Не залежно від виду спорту, спортсмени ННІЕБО разом зробили вагомий внесок в загальний рейтинг Спартакіади УДПУ.

Сподіваємось, що наші студенти із новим запалом та завзяттям змагатимуться за першість, а результати тільки покращуватимуться з року в рік.

Наразі хочемо бажати нашим чемпіонам здоров’я, успіху та досягнення своїх цілей.