Удосконалення підприємницьких навиків студентів ігровими засобами

• Дата публікації: 09.10.2019

Розуміючи свою відповідальність перед студентами, дбайливий викладач вищої школи, крім забезпечення навчального процесу теоретичними знаннями, навчає використовувати набуті знання на практиці. З цією метою наш куратор – доцент Наталія Білошкурська – організувала для студентів 23 групи виховну годину у формі навчально-економічної настільної гри «Монополія».

Граючи, студенти знайомилися з ринковими механізмами, вчилися приймати рішення, думаючи про майбутній результат, пізнавали ази купівлі, оренди та продажу. У ході гри Наталія Володимирівна розкрила закономірності розвитку ринку, особливості поведінки конкурентів, необхідні умови для ведення успішного бізнесу, а також роз’яснювала основи нормативно-правової бази підприємницької діяльності на прикладі ситуацій, що складалися на ігровому полі.

На завершення заняття ми провели SWOT-аналіз ігрових засобів навчання, визначивши їх сильні сторони, можливості, слабкі сторони та загрози.

Ольга КОРНЄЄВА, студентка 23 групи