Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Infocommunications. Science and Technology»

  • Дата публікації: 15.10.2019

Впродовж 8-11 жовтня 2019 року завідувач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Максим Слатвінський взяв участь в якості спікера у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of Infocommunications. Science and Technology», що проводилася під егідою міжнародної наукової організації IEEE.

Конференція відбулась на базі Київського університету імені Б. Грінченка. Під час її проведення науковцями з різних країн світу розглянуто та обговорено широке коло актуальних питань розвитку та провадження сучасних технологій в сфері інфокомунікацій. Вперше від початку проведення подібних конференцій в Україні було організовано роботу безпекової секції «Infocommunication Aspects of Economic Security», в межах роботи якої Максим Слатвінський представив доповідь «Economic Security Governance and Financial Independence of Telecommunication Companies», підготовлену спільно з доцентом кафедри Юлією Мельничук.

Участь у конференції продемонструвала високий потенціал наукових досліджень науково-педагогічних працівників кафедри і можливостей їх практичного використання та була корисною в контексті професійного розвитку, адже  захід міжнародного рівня насправді є унікальним майданчиком для апробації результатів наукових досліджень та продуктивного обміну думками для представників наукової спільноти.

 

Міні галерея


Травень
Липень