Святкування Всесвітнього дня туризму

• Дата публікації: 02.10.2019

27 вересня 2019 року колектив кафедри  технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи разом із студентами-першокурсниками спеціальностей Готельно-ресторанна справа і
Туризм НН Інституту економіки та бізнес-освіти святкували Всесвітній день туризму, який за версією національної туристичної організації України проводився за трендовим напрямком, як рік якості та досконалості в туризмі.

Святкування проводилось у формі екскурсії, яку провела доцент кафедри Леся Слатвінська на тему: «Історія Уманських вулиць». Усі екскурсанти, а особливо студенти, мали чудову можливість історично поринути у ті часи, коли у місті Умань активно і ефективно розвивалась індустрія гостинності. Про це сьогодні нагадують старовинні архітектурні пам’ятки: освітні заклади, монастирі, собори, торгові ряди, ресторани та готелі.

Особливий інтерес у екскурсантів викликала історія розвитку готельного і ресторанного господарства, торгівлі та освітніх послуг, які надавались у місті.

Екскурсія дала можливість студентам отримати знання та набуття основ професійних умінь в обраних ними спеціальностях.