Сучасне вітчизняне та зарубіжне мистецтво

• Дата публікації: 16.10.2019

У рамках проведення ІІ Міжнародного фестивалю короткометражного кіно «H-Uman International Cinema Festival» студенти та викладачі кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи НН інституту економіки та бізнес-освіти мали можливість ознайомитися із творчістю українських та іспанських режисерів і переглянути 7 короткометражних фільмів виробництва України та Іспанії. Зміст фільмів був спрямований на розкриття  філософії сучасного буття людства, пізнання себе та світу.

Після перегляду фільмів усі присутні мали можливість оцінити фотовиставку іспанського митця Карлоса Гарсіа Лаоса  «Умань-Сарагоса», яка являється спільним мистецьким проектом культурного обміну сучасного вітчизняного та зарубіжного мистецтва.

Основною метою заходу було залучення студентської аудиторії до культурно-освітнього розвитку та участь у міжнародних проектах, які проводяться у нашому місті.