Здоровий спосіб життя – запорука нашого майбутнього

• Дата публікації: 19.09.2019

16 вересня відбувся День здоров’я для студентів та викладачів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
   Виховання молоді в актуальному тренді здорового способу життя – одна з основ освітньої діяльності ННІ економіки та бізнес-освіти. На підтримку цього тренду зусиллями директора інституту, професора Ольги Чирви, заст.  директора   з виховної роботи доцента Олени  Гарник, а також всіх кураторів та викладачів ННІ економіки та бізнес-освіти було проведено спортивне свято з нагоди дня здоров’я
   Свято  влаштували  у лісовому масиві за містом. Серед заходів свята були  різноманітні спортивні змагання між студентами-першокурсниками, конкурси, під час яких вони змогли проявити свої артистичні та спортивні здібності, краще познайомитись та здружитись. Під завершення студенти мали можливість зайнятись приготуванням їжі та насолодитись відпочинком на свіжому повітрі в чудовій компанії.
   День здоров’я залишив для усіх студентів-першокурсників  Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти безліч позитивних емоцій, подарував бадьорий настрій і зарядив наснагою, силою та бажанням для подальшого навчання.