Вітаємо спортивну команду НН інституту економіки та бізнес-освіти!

• Дата публікації: 23.09.2019

НН інститут економіки та бізнес-освіти традиційно приєднався до святкування Дня Міжнародного студентського спорту, який проводився 20 вересня 2019 року, одночасно у регіонах України у закладах вищої освіти. Команда з 35 учасників гідно представила НН інститут економіки та бізнес-освіти.
   Від імені ректора УДПУ почесну місію нагородження кращих спортсменів виконала проректор з гуманітарних питань Наталія Ревнюк. Голова профкому УДПУ Валентин Хитрук підготував для переможців змагань подарунки.
   Наприкінці спортивного свята відбулось урочисте нагородження переможців, де наша команда «Алігатори» посіла почесне 2 місце в конкурсі по перетягуванні канату серед чоловіків.
   Пишаємося такими активними студентами та бажаємо їм не меншого запалу в досягненні вершин у навчанні!