Перші кроки, перші враження…

• Дата публікації: 06.09.2019

Здається, тільки вчора ми були школярами, а зараз маємо гарну можливість навчатися у просторих аудиторіях університету, з яких розпочалося наше нове, цікаве студентське життя.
   Моє рішення стати студенткою спеціальності Туризм Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є одним з найбільш правильних.
   У перші дні навчання нас вразила привітність та індивідуальні родзинки викладання кожного викладача. Я гадаю, уміння спонукати слухати – це найважливіше завдання. Студенти почули багато порад та побажань на найближче та подальше майбутнє.
   І з кожним наступним днем ми починаємо розуміти, що стаємо однією сім’єю, яка має спільну мету: бути успішними фахівцями та щасливими громадянами України, в чому нам допомагає професорсько-викладацький колектив Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.

Анна Цимбалюк, студентка 8 групи