Ознайомлення з історією та сучасністю

• Дата публікації: 10.09.2019

6 вересня 2019 року для студентів першого курсу спеціальностей Туризм і Готельно-ресторанна справа кураторами Інною Поворознюк і Михайлом Акуловим була організована екскурсія у музей Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
   Студенти мали можливість ознайомитися з історією заснування університету, його факультетів, інституту та ректорським складом.
   Особливу увагу було зосереджено на експозицію героїв Революції Гідності та військового конфлікту на сході України.
   Цікавим моментом виявилися факти біографії видатних випускників університету різних часів, які прославили альма-матер своєю гідною працею.
   Студенти уважно слухали, задавали запитання, цікавилися історичними подіями минулого і сучасності університету.
   На завершення зустрічі першокурсники подякували за проведену екскурсію і вчергове переконалися у правоті свого вибору щодо університету, так і спеціальностей.