Науково-дослідна робота як важлива складова професійної підготовки студентів

• Дата публікації: 27.09.2019

27 вересня 2019 року на базі кафедри економіки та соціально-поведінкових наук НН Інституту економіки та бізнес-освіти з метою формування професійних якостей у майбутніх фахівців  відбулося заняття з «Основ наукових досліджень» доцента Вячеслава Мельника зі студентами першого курсу на предмет набуття навичок щодо написання наукових рефератів та ознайомлення студентів з структурними елементи і головними етапами робіт зазначеного типу.
   Викладач провів аналіз сучасних вимог, зазначивши, що метою наукової роботи є підтвердження рівня опанування основних положень з обраної тематики, знання відповідної літератури, вміння аналізувати матеріал, робити узагальнення та висновки.
   Першокурсники взяли активну участь, виявили зацікавленість до запропонованих нормативних матеріалів, коментували існуючі вимоги та висловлювали власне бачення стосовно визначеної проблематики.