Розпочала роботу приймальна комісія ННІ економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 11.07.2019

Розпочала роботу приймальна комісія ННІ економіки та бізнес-освіти

З 10 липня 2019 року розпочала свою роботу приймальна комісія Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.

Тепла та привітна атмосфера, кваліфікованість та доброзичливість спеціалістів приймальної комісії створюють всі передумови до співпраці з вступниками. Гарним показником є те, що в перші дні прийому документів подали заяви на вступ до інституту абітурієнти з багатьох куточків України: Кіровоградської, Одеської, Чернігівської, Вінницької, Миколаївської, Черкаської та інших областей.

Високою популярністю серед абітурієнтів користуються спеціальності: Фінанси, банківська справа та страхування; Облік і оподаткування; Економіка; Менеджмент; Маркетинг; Готельно-ресторанна справа; Туризм; Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

В приймальній комісії Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти абітурієнтам та їх батькам завжди раді надати будь-яку кваліфіковану допомогу та консультацію щодо вступу.

Ласкаво просимо завітати до нас!