Нові можливості для учасників ООС

• Дата публікації: 11.07.2019

Нові можливості для учасників ООС

В Науково-навчальному інституті економіки та бізнес-освіти працює інформаційно-консультаційний центр, який надає широку інформаційну підтримку представникам різних пільгових категорій, серед яких учасники ООС та їх діти, діти-сироти та особи з інвалідністю, діти з багатодітних сімей та інші. Таким чином можливість навчатись мають всі хто бажає отримати вищу освіту.

До Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини значна кількість заяв на вступ надійшла від абітурієнтів-учасників ООС, особливо такою тенденцією відзначився Науково-навчальний інститут економіки та бізнес-освіти.

Підтримка університету та піклування про захисників Вітчизни спонукає їх дивитись в майбутнє з сміливістю та оптимізмом.

Широкий вибір спеціальностей дозволяє бійцям обрати собі професію на майбутнє. В ННІ економіки та бізнес-освіти Уманського державного університету імені Павла Тичини відкриті двері для всіх хто бажає навчатись!