Збірна інституту стала Володарем Кубку ректора з міні-футболу

• Дата публікації: 02.05.2019

Збірна Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти   брала участь у змаганні з міні-футболу на Кубок ректора, яке проходило в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Учасниками спортивного турніру стали збірні факультетів, інституту, команда іноземних студентів. Гравці продемонстрували чудову гру, витривалість, спортивний дух, бажання перемогти.

У фінальній грі за кубок змагалися команди природничо-географічного факультету  і Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти. Зустріч між командами була дуже  напружена та захоплююча. Із рахунком 7:4 перемогла збірна НН інституту економіки та бізнес-освіти і стала Володарем Кубку ректора з міні-футболу.

Почесною грамотою та головною нагородою – перехідним кубком ректор університету Олександр Безлюдний нагородив збірну Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.