Запрошуємо Вас до участі у роботі науково-практичного семінару

• Дата публікації: 13.05.2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас до участі у роботі
науково-практичного семінару

«Роль загальнообов’язкового державного
соціального страхування у фінансуванні суспільного добробуту: проблеми та результативність реформ»

Питання для обговорення:
• Основні засади реформування фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування в Україні.
• Реалізація соціальних функцій держави через Фонд соціального страхування України.
• Діяльність Пенсійного фонду України в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
• Загальнообов’язкове державне соціальне страхування України на випадок безробіття в механізмі реалізації соціальної політики держави.

Семінар відбудеться 14 травня 2019 року об 11:15 год., ауд. 318 (корпус № 1 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

До участі в семінарі запрошуються викладачі, аспіранти, магістранти, студенти, а також представники державних цільових фондів, фінансово-кредитних установ та всі охочі.