Вітання із захистом кандидатської дисертації!

• Дата публікації: 24.05.2019

Вітаємо старшого викладача кафедри економіки та соціально-поведінкових наук Підлісного Євгена Васильовича та його наукового керівника, ректора університету, доктора педагогічних наук, професора Безлюдного Олександра Івановича із блискучим захистом дисертаційного дослідження на тему: «Формування правової культури майбутніх бакалаврів економіки у процесі фахової підготовки» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Бажаємо  не зупинятися на досягнутому і сміливо продовжувати досліджувати нові горизонти науки і улюбленої діяльності, успішно втілювати всі творчі та наукові задуми.

Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття!