Участь завідувача кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки у IV Всеукраїнському фестивалі інновацій

• Дата публікації: 21.05.2019

16 травня 2019 року Міністерство освіти і науки України проводило IV Всеукраїнський фестиваль інновацій з метою розвитку культури академічного підприємництва, популяризації розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування інноваційних проектів.

У рамках фестивалю було проведено круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України», участь в якому від інституту взяв Максим Слатвінський, завідувач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки: «Участь у заході допомогла учасникам дізнатися про різні можливості, які існують у цій сфері, що, у свою чергу, сприятиме ефективній взаємодії та синергії всіх залучених сторін у майбутньому…».

Під час круглого столу своїм досвідом з організації та розвитку академічного підприємництва поділилися представники вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, наукових парків, науково-дослідних установ, громадських організацій, до сфери інтересів яких належать питання академічного підприємництва та впровадження інновацій.

Результатами заходу стали напрацювання дорожньої карти розвитку академічного підприємництва в ЗВО і головне – об’єднання різних учасників академічного підприємництва для поширення позитивної енергії та ентузіазму багатьох відданих справі людей.