Науковці та практики про розвиток соціального страхування

• Дата публікації: 17.05.2019

14 травня на базі Інституту економіки та бізнес-освіти в рамках відзначення «Днів науки» було проведено науково-практичний семінар «Роль загальнообов’язкового державного соціального страхування у фінансуванні суспільного добробуту: проблеми та результативність реформ», під час якого обговорювалися проблемні питання задіяння соціальних факторів у системі мотивації соціально відповідальної поведінки суб’єктів господарювання і найманих працівників.
Цікаві доповіді щодо основних засад реформування системи соціального страхування, стану та проблем діяльності фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування України у системі соціального захисту на семінарі представили начальник Уманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області Тамара Дідух, начальник Уманського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Анатолій Кузнець, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Уманського міського центру зайнятості Тетяна Смілянець, доценти Тетяна Корнієнко і Людмила Чвертко.
Семінар, який організовано силами професорсько-викладацького складу кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки (завідувач Максим Слатвінський), відвідали студенти, аспіранти, викладачі Інституту економіки та бізнес-освіти, голови комісій (уповноважені) із соціального страхування підприємств, установ та організацій м. Умані.
Розглянуті питання під час семінару нікого не залишили байдужим, про що свідчила висока активність аудиторії.