Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Організація і методика аудиту»

• Дата публікації: 12.04.2019

8-10 квітня 2019 року магістрантка I курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Анастасія Мамедова взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту», що проводилася на базі Миколаївського національного аграрного університету для студентів IV-V курсів закладів вищої освіти.

За підсумками олімпіади магістрантка отримала сертифікат учасника ІІ туру та була відзначена спеціальним дипломом за найкраще знання Міжнародних стандартів аудиту.

Вітаємо Анастасію Мамедову та її керівника – д.е.н., професора Ольгу Чирву  та бажаємо їм подальших перемог та звершень!