Студенти інституту відвідали театралізовану виставу «Відроджені до живої надії»

• Дата публікації: 25.04.2019

17 квітня 2019 року студенти НН інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ імені Павла Тичини відвідали театралізовану виставу «Відроджені до живої надії», засновану на історії життя двох молодих людей з Аргентини, проте надзвичайно актуальну для нашої країни. Метою вистави є пропаганда серед молоді здорового способу життя та попередження поширення таких страшних хвороб як ВІЛ, СНІД та наркоманія.

Акторам Українського відділення міжнародної громадської організації «Слово Життя» вдалося донести до молоді реалії життя та передати страх усвідомлення того, що життя може перерватися найближчим часом, а щось змінити уже буде неможливим. І хоча вистава емоційно важка, побачити її необхідно кожному, адже після перегляду по-справжньому осмислюєш цінність власного життя.