• Дата публікації: 16.04.2019

11 квітня 2019 року за ініціативи кафедри економіки та соціально-поведінкових наук НН інституту економіки та бізнес-освіти відбувся науково-практичний семінар «Особливості адміністративно-територіального управління в контексті сталого розвитку України».

Роботу семінару розпочав завідувач кафедри економіки та соціально-поведінкових наук Олександр Кірдан, який представив учасників семінару та наголосив на актуальності  процесу децентралізації.

Особливо цікава для присутніх розмова відбулася з заступником голови Паланської об’єднаної територіальної громади Анатолієм Шевчуком, який охарактеризував сучасний стан та перспективи об’єднання громад,  відзначивши досвід інших країн, зокрема Естонії.

В ході конструктивної бесіди присутні вказали на необхідність ефективного механізму взаємодії держави та органів місцевого самоврядування, які мають стати важливою ланкою подальшого соціально-економічного розвитку територій.