Добрим справам завжди час

• Дата публікації: 22.04.2019

Прагнення безкорисливо творити добро, допомагати іншим стало правилом життя для викладачів і студентів Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За сприяння директора інституту Ольги Чирви, студенти та викладачі кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки відвідали Будинок ветеранів. Ініціаторами заходу стали Оксана Вінницька, Людмила Чвертко та Тетяна Корнієнко.

Під час візиту представники інституту поспілкувалися з літніми людьми, подарували власноруч підготовлені подарунки, до яких була додана «краплина тепла та любові».

«Хочеться, щоб про літніх людей, особливо тих, які не в змозі подбати про себе, піклувалися та згадували не лише на свята. Щоб люди, які пропрацювали все життя, не відчували себе забутими й покинутими. Сподіваюся, що наша увага та символічні подарунки принесуть їм в цей день частинку щастя», – зазначив завідувач кафедри Максим Слатвінський.