Відеотренінг із професійної майстерності для студентів спеціальності Готельно-ресторанна справа

• Дата публікації: 28.03.2019

26 березня в рамках тижня професійної майстерності спеціальності  Готельно-ресторанна справа кафедрою технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи організовано відеотренінг «Хаузкіпінг як інструмент управління сервісом у готелі». Під час заходу студенти мали можливість ознайомитися з технологією хаузкіпінгу, яка є однією із основних служб роботи закладу готельного господарства.

Практичним аспектом відеотренінгу став  майстер-клас з естетичного оформлення готельного текстилю від студентки 3 курсу Катерини Ярошенко.

Захід проводився з метою освоєння студентами технологій надання готельних послуг і набуття ними практичних умінь та навичок у подальшій професійній діяльності.