Відбувся I-й етап Міського конкурсу проектів «Банк молодіжних ініціатив» серед студентів НН інституту економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 15.03.2019

Проведення конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини стало гарною традицією серед обдарованої молоді. Цьогоріч конкурс проектів мав назву «Банк молодіжних ініціатив» і був спрямований на підтримку ініціатив молодих людей міста Умані щодо розробки та реалізації проектів, спрямованих на розвиток міста в різних сферах діяльності. Головною метою конкурсу стало виховання активної громадянської позиції молоді, залучення до активного вирішення актуальних для розвитку міста Умані питань,  підтримка та розвиток підприємницької діяльності.

14 березня 2019 року відбувся I-ий етап Міського конкурсу проектів «Банк молодіжних ініціатив» серед студентів НН Інституту економіки та бізнес-освіти.

У конкурсі взяли участь  студенти І-ІV курсів НН Інституту економіки та бізнес-освіти: Олег Налбатов, Вікторія Кутащук, Андрій Просянкін, Денис Гаврилюк, Олександр Богач, Анастасія Ягольніцька,  Аліна Остапенко, Альона Папуша, Діана Балдинюк, Катерина Ярошенко, Анастасія Мельник,  Ярослав Постівий,  Василь Душенківський, Альона Савченко, Вікторія Климчук. Бізнес-плани були представлені у таких номінаціях: «Умань – туристична», «Умань – підприємницька» та «Умань – місто сталого розвитку». Автори бізнес-планів були нагороджені грамотами.

За результатами конкурсу членами журі було прийняте рішення рекомендувати обрані проекти до участі у ІІ етапі Міського конкурсу бізнес-проектів «Банк молодіжних ініціатив».

Бажаємо успіхів нашим студентам у міському конкурсі бізнес-планів!