Сучасні технології навчання – пріоритет якісної підготовки фахівців

• Дата публікації: 13.03.2019

Сучасне освітнє середовище пропонує безліч різноманітних інноваційних форм та методів  навчання,  які використовують під час занять з метою виявлення у студентів умінь та навичок критичного мислення, розкриття творчого потенціалу, набуття якостей.

Так, під час проведення практичних занять з дисципліни «Центральний банк та грошово-кредитна політика» доцент Оксана Вінницька використовує методику складання ментальних карт – зручну техніку для представлення процесу мислення та структурування інформації у візуальній формі.

«Застосування таких методів навчання сприяє покращенню пам’яті, навчає аналізувати інформацію, сприяє дружній атмосфері на занятті. Сучасний фахівець досягає успіху, якщо розвиває свої інтелектуальні здібності, ініціативність, винахідливість, самостійність», – зауважила студентка третього курсу Анастасія Будна.