Смарт спеціалізація: співпраця науки, бізнесу, влади та громадськості

• Дата публікації: 13.03.2019

28 лютого заступник директора з наукової роботи НН Інституту економіки та бізнес-освіти, доцент Чвертко Л.А. взяла участь у роботі круглого столу «Смарт спеціалізація: співпраця науки, бізнесу, влади та громадськості», який відбувся за ініціативи Черкаської обласної державної адміністрації в Черкаському державному технологічному університеті. Цей круглий стіл мав на меті залучення наукових кіл регіону до пілотного проекту ЄС з упровадження Smart-спеціалізації в Черкаській області.

Під час засідання представники Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА, Черкаської агенції регіонального розвитку, Українського інституту міжнародної політики та науковці закладів вищої освіти Черкащини з’ясовували, що таке SMART-спеціалізація і як вона працює в ЄС та обговорювали перспективи партнерства органів влади, науки та бізнесу з метою впровадження в Черкаській області інноваційної системи розумних рішень. Питання, чому без діалогу науки з бізнесом і громадськістю складно реалізувати пріоритети регіону, викликало жваву дискусію, під час якої учасники зібрання ділилися досвідом співпраці науки з бізнесом та владою. Після тривалого обговорення, запитань та відповідей учасники круглого столу окреслили можливі варіанти співпраці та діалогу влади, бізнесу, науки і громади зі спільним баченням економічного, інноваційного, наукового потенціалу регіону.