Hand made від студентів ННІ економіки та бізнес-освіти

• Дата публікації: 13.03.2019

Для студентів НН Інституту економіки та бізнес освіти вже стало традицією напередодні різних свят виготовляти тематичні вироби своїми руками.

За ініціативи кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом було проведено майстер-клас із виготовлення вітальної листівки до 8-го березня для студентів ІІІ курсу спеціальностей Менеджмент та Маркетинг. Організатором заходу виступила викладач кафедри Наталія Побережець.

Студентам було запропоновано виготовити вітальну листівку власноруч, адже такі вироби володіють особливою енергетикою та є ексклюзивом, майстер вкладає в них частинку своєї душі. Під час виготовлення вітальних листівок кожен студент проявив творчий підхід, відпочив емоційно та зарядився позитивом.

Варто зазначити, що творчі заняття найкраще тренують мозок та дозволяють людині самовдосконалюватися і таким чином сприяють її всебічному розвитку. Особливо актуальною є зміна діяльності для студентів, адже значну частину їх життя займає навчальний процес.