Екскурсія до центру зайнятості

• Дата публікації: 20.03.2019

13 березня 2019 року студенти 3 курсу НН Інституту економіки та бізнес-освіти спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 073 «Менеджмент» зі своїми наставниками доцентом кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Людмилою Чвертко та викладачем кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом Наталією Коган здійснили цікаву екскурсію до Уманського міського центру зайнятості.

Під час зустрічі з провідним фахівцем з профорієнтації Тетяною Задорожко студенти дізналися про особливості процесу працевлаштування молоді на ринку праці та отримали слушні поради щодо складання резюме, поведінки і стилю одягу при співбесіді з майбутнім роботодавцем; ознайомилися із організацією роботи державної служби зайнятості щодо сприяння у відкритті власної справи.

Оглядова екскурсія просторовими секторами центру зайнятості дозволила ді зі специфікою роботи фахівців, що надають послуги населенню, та з новітніми методами їх надання.

Налагодження тісної співпраці між викладацьким складом інституту, студентами та фахівцями центру зайнятості має надзвичайно важливе значення в контексті забезпечення ефективного працевлаштування випускників, самовдосконалення як майбутніх професіоналів та подальшого професійного становлення студентів.