Студенти II курсу НН інституту економіки та бізнес-освіти на практиці

• Дата публікації: 25.02.2019

Практика важлива складова освітнього процесу та чудова можливість для студентів спробувати себе в обраній професії.

18 лютого студенти II курсу НН інституту економіки та бізнес-освіти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» вийшли на першу свою навчальну практику. Її метою є ознайомлення студентів зі специфікою майбутньої професії та виховання потреби у постійному оновленні знань для їх практичного застосування.

Інститут має широку базу укладених угод з підприємствами, фінансовими, банківськими установами та страховими компаніями. Зокрема, студенти проходять практику в КБ «ПриватБанк», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», СГ «ТАС», СГ «Арсенал», ДП НК Укренерго та інших.

Богдан Сербулов, студент 21 групи, проходить практику в КБ «ПриватБанк» м. Умань: «Насправді, практика дуже цікава, ми маємо можливість побачити, як організована діяльність банку, отримати навички, які знадобляться в обраній професії…».