#нікурінню

• Дата публікації: 26.02.2019

З метою популяризації здорового способу життя серед дорослих та молоді, в місті Умань 22 лютого була проведена акція «Віддай цигарку – візьми цукерку!». Організаторами та активними учасниками акції виступили лідери студентського самоврядування Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом заступника директора з виховної роботи Наталії Коган.

Цією акцією організатори спробували привернути увагу до гострої соціальної проблеми – тютюнопаління та залучити всі верстви населення до боротьби з цією згубною звичкою.

На вулицях міста організатори дарували всім небайдужим смачні цукерки в обмін на цигарки. Крім того, активісти розповідали охочим про шкідливу звичку тютюнопаління та її згубний вплив на організм людини. У результаті проведеної акції всі переконалися, що від цукерки можна отримати набагато більше насолоди, ніж від цигарки, а головне – зберегти власне здоров’я!